سبد خرید

کفش های شما چگونه شخصیت شما را نشان می دهد

رابطه کفش و شخصیت

ما همیشه می دانیم که کفش چیزهای زیادی در مورد یک شخصیت می گوید ، اما محققان دانشگاه کانزاس در سال 2012 با یک مطالعه منتشر شده آن را رسمی کردند. بله ، در واقع ، شما می توانید یک شخص را با کفش های او قضاوت کنید.

در این مطالعه ، به شرکت کنندگان تصاویر غریبه هایی که کفش می پوشند نشان داده شد و از آنها خواسته شد سن ، جنسیت ، درآمد ، دیدگاه های سیاسی ، موقعیت اجتماعی و سایر ویژگی های مهم شخصیتی را در نظر بگیرند.

آنها توانستند به درستی 90٪ از ویژگی های پوشنده را حدس بزنند – و همه اینها فقط بر اساس کفش آن شخص بود!

ما می دانیم که کفش در ایجاد اولین تأثیر مهم است ، اما نمی دانستیم که اینقدر مهم است!ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید جفت مورد علاقه شما به دیگران در مورد شما چه چیزی نشان می دهد.

1. کفش گران قیمت برابر است با درآمدزایی بالا

بیایید با این موارد واضح شروع کنیم: کفش های گران قیمت متعلق به افرادی است که درآمد بالایی دارند.

لباس های جنیفر لارنس به عنوان یکی از مشهورترین چهره های هالیوود ، نه تنها در برچسب های کفش مجلل طراحان بلکه در جدیدترین سبک ها نیز پیچیده شده است.

این تنها مارک های برتر مانند Christian Louboutin ، Jimmy Choo و Roger Vivier برای پردرآمدترین بازیگر زن Forbes در سال های 2015 و 2016 است.

کفش های گران و شخصیت

2. کفش پر زرق و برق نشان می دهد که پوشنده یک فرد برون گرا است

نیکی میناژ ، که به روش عجیب لباس پوشیدن خود بازگشته است ، آشکار می کند که او یک فرد برئن گرا است. نیکی حتی در مدتی که سبک رام شده ای را به کار گرفت ، هنوز ترجیح می داد کفش های بسیار پر زرق و برق بپوشد.

کفش های براق و شخصیت

3. کفش های کاربردی به معنای مورد پسند بودن شخص است

جای تعجب نیست که کفش های کاربردی نشان می دهند شخصی که آنها را می پوشد فردی مطبوع است.

تیلور سویفت  ،او دائما به عنوان خیرترین و سخاوتمندترین مشهور شناخته می شود. عشق این خواننده به طرفدارانش کاملاً مشهور است و همچنین اخلاق کاری قوی او نیز همین است.

هنگامی که او روی صحنه اجرا نمی کند یا بر روی فرش قرمز راه نمیرود ، از پاشنه های  معقول و کفش های ورزشی راحت استفاده میکند.کفش های کاربردی و شخصیت

4- کفش های قدیمی اما کاملاً آراسته متعلق به یک فرد وظیفه شناس هستند

کفش هایی که جدید نیستند اما به خوبی مراقبت می شوند متعلق به افراد با وجدان است. تعهد دقیق به نگهداری کفش احتمالاً به جنبه های دیگر زندگی پوشنده ترجمه می شود ، درست است؟

کیت میدلتون مثال عالی در این مورد است زیرا همیشه دیده می شود که کفش های مشابه را بارها و بارها تکرار می کند.کفش های قدیمی و شخصیت

5- کفـش های کهنه و قدیمی یک روشن فکر را آشکار می کند

کفش هایی با ظاهری آهسته و ارزان قیمت ، مانند فلیپ فلاپ و کفش های کتانی دست و پا دار ، یک لباس پوش ازادی خواه را نشان میدهند.

مایلی عکسهای اینستاگرامی خود را در حال سیگار کشیدن علفهای هرز ، رشد موهای زیر بغلش ، و اغلب در یک کفش ورزشی تکراری،یا حتی در قرار های عاشقانه خود از دمپایی استفاده میکند.

کفش های کهنه و شخصیت

6. نیم بوت؟ اینها متعلق به یک فرد پرخاشگر است

ظاهراً چکمه های مچ پا به این معنی است که شخصی که آن را می پوشد فردی پرخاشگر است. آیا می توانید جیجی حدید کاریزماتیک و بلا حدید عذاب آور را به عنوان افرادی پرخاشگر تصور کنید؟

کفش های نیم بوت و شخصیت

7. کفـش های ناراحت کننده توسط شخصی با شخصیت آرام انتخاب می شوند

بزرگترین کشف این مطالعه این است که کفش های زنانه با ظاهر ناخوشایند توسط افرادی با شخصیت آرام پوشیده شده اند.

شاید فکر کنید عشق لیدی گاگا به پاشنه های بسیار بلند مسخره به نظر بیاید ،ولی این مسئله حیرت انگیز است.

کفش های ناراحت و شخصیت

8- گفته می شود فردی که ترجیح می دهد کفـش جدید بپوشد( اضطراب دلبستگی )دارد

افرادی که بیش از همه نگران روابط خود هستند و گفته می شود “اضطراب دلبستگی” دارند ، ترجیح می دهند کفش های کاملاً جدید بپوشند.

محققان می گویند: “این ممکن است به این دلیل باشد که آنها بسیار نگران ظاهر خود و آنچه دیگران ممکن است درباره آنها فکر کنند ، هستند.”

به همین دلیل است که کری بردشاو اینقدر مشکلات رابطه ای داشته است؟

کفش های جدید و شخصیت

9. کفـش های کسل کننده کسی را که کناره گیر و سرکوبگر باشد نشان می دهد

سرانجام ، کفش های خسته کننده نشان می دهد که پوشنده شخصی است که ایجاد روابط برای او دشوار است. این یکی از ویژگیهایی بود که شرکت کنندگان در این تحقیق  قادر به حدس زدن درست نبودند.

کفش پوشان خسته کننده خود را “کناره گیر” و “سرکوبگر” توصیف می کردند. آنها به آنچه دیگران در مورد آنها فکر می کنند اهمیتی نمی دهند تا نیازی به برجسته بودن از نظر ظاهر احساس نکنند.

آیا فکر می کنید کفش های کسل کننده آنجلینا جولی نشانه دوری و سرکوب او است؟

کفش های کسل کننده و شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به کل کشور
تضمین اصالت و کیفیت کالا

فروش عمده و مستقیم از کارخانه

۶ ماه ضمانت