سبد خرید

لباس عروس با طرح های سلطنتی

لباس عروس

هر عروس بدنبال لباس عروسی میگردد که باعث می شود او در شب عروسی شبیه  شاهزاده خانمها شود ، همین باعث شده بسیاری از طراحان لباس عروس در طراحی لباس عروس با طرحهای متمایز شاهانه عمل کنند. ( لباس عروس سلطنتی )

لباس عروس آستین طرح سلطنتی

بسیاری از عروسها ، به خصوص خانمهای محجبه ،این طرح زیبا را به لباس عروس کرکی با آستین ژوبرت ، که سینه و گردن را می پوشاند ، با بقیه لباس های نوعی پارچه ابریشمی ، دوزی شده و جلیقه سفید ظریف ترجیح می دهند.

لباس عروس سلطنتی

لباس عروس پارچه ای نخی پشمالو و طرح دار سلطنتی

این طرح به دلیل لوکس بودن و ظرافت متمایز است ،با لایه های کرکی تولی ، گل های گلدسته شده بر روی سینه و دامن لباس ، علاوه بر حجاب نوعی پارچه ابریشمی عروس که با ژوبرت دوزی شده است ، از یک ظاهر سلطنتی زیبا در شب عروسی لذت خواهید برد.

لباس عروس سلطنتی

لباس عـروس بدون آستین دوزی سلطنتی

اگر به طرح های لباس عروس برای پرنسس ها در تمام اعصار نگاهی بیندازید ، متوجه می شوید که آنها طرح های ساده و زیبایی را انتخاب کرده اند ، با آستین بلند و دامن های کرکی ، چندین متر پشت سر آنها افتاده اند ،بنابراین سادگی مهمترین ویژگی لباس شاهزاده خانم ها است.برای تهیه یک لباس عروس ساده و ظریف با طرح سلطنتی به سبک شاهزاده خانم ها توانید از این طرح ساده برای لباس آستین بلند و دامن بلندی که تا چند متر در پشت عروس قرار دارد ایده بگیرید.

لباس عروس سلطنتی

لباس عروس Off Shoulder با طرح سلطنتی

اگر لباس عروس آستین دار را ترجیح نمی دهید ، و نمی خواهید لباس شنل دار بپوشید،می توانید از این طرح زیبا،که از زیر شانه ها شروع میشود،با سینه ای که دکوراسیون دوزی شده ایده بگیرید.

 

لباس عروس سلطنتی

لباس عـروس توری و ساتن سلطنتی

ساتن یکی از ظریف ترین پارچه ها برای طراحی لباس عروس است و همچنین بیشترین استفاده را برای لباس عروس سلطنتی دارد.

از میان زیباترین لباسهای عروس طرح سلطنتی که در طراحی ان ساتن گنجانده شده،این لباس ظریف که دامن آن از ساتن سفید با کمربند ساتن پهن ، توری سفید در ناحیه سینه و آستین های دوخته شده از نوعی پارچه ابریشمی تزیین شده با ژوبرت بهترین گزینه است.

 

لباس عروس سلطنتی

لباس عـروس طلایی با طرح سلطنتی

به تازگی ، بسیاری از طرح های ظریف و متمایز برای لباس عروس به رنگ طلایی ظاهر شده اند ، به خصوص پس از اینکه برخی عروس ها رنگ طلایی را برای ظاهری متفاوت ، ترجیح می دهند.

یکی از زیباترین طرح های لباس عروس طلایی ،این لباس شنل طلایی ، با دامن کرکی گلدوزی شده ،برای ظاهری متمایز در شب عروسی.

لباس عروس سلطنتی

 10لباس گران قیمت در جهان

10.لباس ساخته شده از مروارید

یک لباس ساتن و ابریشمی ، اما مانند هر لباس معمولی نیست ، زیرا 8 سازنده لباس در ساخت آن شرکت کردند و اتمام آن حدود دو ماه طول کشید و تعداد زیادی قطعه مروارید دارد و ارزش آن 100 هزار دلار تخین زده می شود.

لباس عروس سلطنتی

9.لباس عروس باخ نگوک زیم

این لباس از ساتن و ابریشم برای یک خانم ثروتمند در ویتنام ساخته شده است.حاوی 222 الماس و 100 یاقوت است و 117000 دلار ارزش دارد.

لباس عروس سلطنتی

8.لباس عـروس با سنگ های قیمتی

این لباس از بهترین مواد و سنگهای قیمتی به حدود 10 هزار قطعه در چین ساخته شده است.و ارزش لباس 158،874 دلار است.

لباس عروس سلطنتی

7.لباس عـروس ساخته شده از پلاتین

 و این همان چیزی است که آن را متمایز می کند ، همانطور که در مورد لباس های ساخته شده از طلا و نقره شنیده ایم ، اما بندرت در مورد لباسی از پلاتین چیزی شنیده ایم و قیمت این لباس امروز 250،000 دلار است.

لباس عروس سلطنتی

6.لباس عـروس مائورو آدامی

لباس طراح مائورو آدامی شامل عنصر پلاتین است که ارزش آن را افزایش می دهد ، و باعث می شود که پوشنده احساس اعتماد به نفس و زیبایی کند و ارزش آن 372،564 دلار تخمین زده می شود.

لباس عروس سلطنتی

5.لباس عـروس پرنسس کیت میدلتون

وقتی شاهزاده خانم آن را پوشید ،زیبایی خاصی بیش از زیبایی خود به او بخشید و قیمت آن 388،088 دلار

تخمین زده شد.

لباس عروس سلطنتی

4.لباس عـروس طراحی شده توسط داناشا

این لباس توسط طراح بین المللی داناشا و طراح جاد غندور طراحی شده و بیانگر یک لباس مدرن برای یک زن مدرن است که با الماس پوشانده شده و 250 گرم طلای 18 عیار دارد و 1.5 میلیون دلار قیمت دارد.

لباس عروس سلطنتی

 

3.لباس عـروس ساخته شده از پر طاووس

در حدود سال 2009 از پرهای طاووس برای ایجاد این لباس که توسط ورا وونگ طراحی شده استفاده شده است.و گرچه خشم گروه های حقوق حیوانات را برانگیخته است ، اما ارزش آن کاهش نیافته است ، بنابراین قیمت آن در حدود 1.5 میلیون دلار است.

لباس عروس سلطنتی

2.لباس عروس ساخته شده از طلای سفید

با طراحی جهانی یومی کاستورا ، حدود 1000 مروارید ، 5 قیراط الماس سفید و 8.8 قیراط الماس سبز با قیمت 8.5 میلیون دلار در ترکیب آن گنجانده شد.

لباس عروس سلطنتی

1.لباس عروس ساخته شده از الماس

این طرح توسط رنه اشتراوس طراحی شده و از 150 قیراط الماس طراحی شده توسط مارتین کاتز استفاده کرده و قیمت آن 12 میلیون دلار است.

لباس عروس سلطنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به کل کشور
تضمین اصالت و کیفیت کالا

فروش عمده و مستقیم از کارخانه

۶ ماه ضمانت