سبد خرید

قوانین پوشیدن کت و شلوار ( همراه با تصاویر)

دکمه ی پایینی کت را نبندید

اگر کت شما بیش از یک دکمه دارد ، دکمه پایین را بدون تغییر بگذارید. چرا؟ چون دکمه پایین فقط برای ظرافت وجود دارد و پس از بستن آن،کت تنگ و عجیب به نظر می رسد و شروع به کشیدن در جهت های مختلف میکند. لباس و کت و شلوار

کت و شلوار ، لباس

کت خود را قبل از نشستن باز کنید

اگر می خواهید کت و شلوار دکمه دار خودرا بپوشید ، همیشه قبل از نشستن دکمه های آن را باز کنید.

اگر این کار را نکنید ، می توانید ظاهر ژاکت خود را خراب کنید. نه تنها این ، بلکه ظاهری ناجور نیز خواهید داشت و هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد.

کت و شلوار ، لباس

هماهنگی رنگ ها اصل است

برای کسانی که  صاحب سبک هستند، این امر ممکن است واضح به نظر برسد ،اما برای برخی دیگر این اصل صدق نمیکند و شما ممکن است شخصی را ببینید که از چندین رنگ باهم استفاده کرده که هیچ هماهنگی خاصی در بین انها دیده نمیشود.

فقط باید بدانید،اگر می خواهید کفش هایتان با کمربند مطابقت داشته باشد ، و یا می خواهید کفش هایتان متناسب با کت و شلوار باشد. هرگز نباید کفش قهوه ای را با کت و شلوار مشکی خود بپوشید ، یا بالعکس.

کت و شلوار ، لباس

کت شما باید “تنگ” باشد

اگرچه ممکن است به دلیل کوچک بودن لباس تنگ به نظر برسد ، اما معمولاً چنین نیست. شما باید کت را متناسب با عرض شانه های خود انتخاب کنید.

کت و شلوار شما باید متناسب با اندامتان باشد و شما را سرشار از اعتماد به نفس و داشتن حس خوب کند،اگر فقط در یک ژاکت بزرگ غرق شوید ، این اثرات را احساس نخواهید کرد.


کت و شلوار ، لباس

شلوار شما باید تنگ باشد

یک بار دیگر ، شلوار باید تنگ باشد به این معنی که از پاهای شما تعریف کند. شما نمی خواهید برش مستقیمی داشته باشید که به شما نشان دهد دو پا کوتاه تر از آنچه که در واقع دارید، هستید.

درعوض ، شما می خواهید شلواری داشته باشید که کاملاً در قسمت بالایی کفش شما قرار بگیرد و باید به اندازه کافی کوتاه باشد تا شبیه شلوار جین باشد.

کت و شلوار ، لباس

همیشه دکمه بالایی پیراهن را درست کنید

تعداد افراد زیادی را میبینیم که هنگام بستن کروات دکمه بالایی خودرا باز میگذارند و این امار نگران کننده است،

زیرا شما نامرتب به نظر می رسید ، و نباید اینگونه باشد. اگر می خواهید کراوات بزنید ، همیشه دکمه بالا را ببندید.

کت و شلوار ، لباس

رنگ کراوات باید با بقیه لباس شما متفاوت باشد

اگر قصد پوشیدن کت و شلوار مشکی با همان کراوات را دارید ، ممکن است به چیز دیگری فکر کنید. پاپیون فرصتی برای ابراز وجود است و در اینجا می توانید با چند ترکیب جالب کنار بیایید.

به طور کلی ، شما می خواهید کراوات تیره را با بیشتر کت و شلوارها و در بیشتر موارد استفاده کنید. اما اگر می خواهید کراوات صورتی پیدا کنید ، دنبال آن بروید.

کت و شلوار ، لباس

کراوات را باید با تاکسیدو(کت و شلوار رسمی تر)پوشید

برای آن دسته از شما که نمی دانید ، تاکسیدو باید همیشه با یک پاپیون زیبا پوشیده شود تا یک کراوات معمولی. یک ترکیب کت و کراوات  می تواند زیبا به نظر برسد و ما همیشه آن را توصیه می کنیم.

کت و شلوار ، لباس

استین کت باید تا مچ دست بیاید

شما میخواهید سر استین یا دکمه های سر استین پیراهنتان به مقدار کم از زیر کت نشان داده شود.

اگر کتف به طور کامل استین لباس را پوشاند بدانید که این کت برای شما گشاد است و یا از پیراهن خیلی تنگ استفاده کرده اید.

کت و شلوار ، لباس

از آن لذت ببرید

بهترین توصیه هنگام پوشیدن کت و شلوار این است که فقط با آن سرگرم شوید.

ما همیشه در می یابیم که پوشیدن کت و شلوار اعتماد به نفس را که بیشتر مردان به آن نیاز دارند بالا میبرد ، به همین دلیل بسیار شایان ستایش هستند.

ما امیدواریم که از این نکات استفاده کرده و از آنها بهره مند شوید ، ما واقعاً قوانین سطحی را بیان کردیم و پوشین کت و شلوار میتواند قوانین عمیق تری داشته باشد.

کت و شلوار ، لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به کل کشور
تضمین اصالت و کیفیت کالا

فروش عمده و مستقیم از کارخانه

۶ ماه ضمانت