سبد خرید

راهنمای خرید کفش تابستانی

خرید کفش تابستانی خوب یکی از مسائل مهم خصوصا در فصل گرماست. کسانی که در مناطق بسیار گرمی زندگی می‌کنند که تابستان‌هایش طولانی و خورشید همیشه درخشنده است، به جای شگفت‌زده شدن از هفته‌ای غیرعادی، اهمیت کفش‌های تولید شده برای آب و هوای گرم را درک می‌کنند. شاید از نظر ما بی‌اهمیت باشد، اما اگر شلوار جین را با شلوارک عوض کرده‌اید، پاهایتان می‌تواند در کفش‌های ورزشی که تمام زمستان می‌پوشید، در امان بمانند. اما این امر هم به لذت هوارسانی به پاها اعتنایی نمی‌کند و هم تجربه‌ی میزان ورم و عرق کردن پاها هنگامی که دارند گرم می‌شوند.

برای عید چه کفشی بخریم؟

لوک مک دونالد، طراح مد، معتقد است «فصلی بودن، بخش مهمِ خوب لباس پوشیدن است». این امر به همان اندازه که در مورد لباس‌هایی که می‌پوشید کاربرد دارد، به کفش‌هایی که می‌پوشید هم مربوط می‌شود.

سبک مناسب به لباس‌تان بستگی دارد، اما جریان هوا در خرید کفش تابستانی اهمیت بسیاری دارد باید کفشی انتخاب کرد که راحت باشد، پوشیدن و درآوردنش راحت باشد، کمتر رسمی و خوشایند باشد.»

درباره خرید کفش تابستانی باید به این نکته دقت کرد این کفش ها در هر مکان و هر زمانی (آفتابی یا غیرآفتابی) به کار می‌آید. اما صندل‌هایتان مناسب محل کار، جشن عروسی یا مکان‌های بسیار دیگری در این بین نیستند. همان‌طور که در زمستان باید متناسب با همان زمان لباس بپوشید

چرا کفش ورزشی سبک در تابستان استفاده می‌شود: کفش‌های ورزشی در تمام طول سال به کار می‌آیند، اما برای تابستان از طراحی خاصی استفاده می‌شود، از کفش‌های اسکیت گرفته تا کفش‌های ورزشی تنیس.

ویژگی‌های اصلی کفش ورزشی سبک: به روزرسانی اصلی برای تابستان، بافت کفش است – شما در تابستان چیزی قابل تنفس، مانند پارچه‌ی توری، جیر یا کرباس لازم دارید. پس از آن، رنگ را تغییر دهید. وقتی هوا خوب است، رنگ سفید لکه‌دار نمی‌شود. اما همچنین زمان مناسبی برای استفاده از رنگ‌های روشن مانند زرد یا حتی ارغوانی است.

شیوه‌ی پوشیدن کفش ورزشی سبک: «در نهایت راحتی، کفش ورزشی سبک با هر چیزی از شلوارک و تی شرت گرفته تا شلوار کتان و پیراهن یقه روشن استفاده می‌شود. اگر از تیپِ بدون جوراب خوش‌تان می‌آید، جوراب نامرئی را انتخاب کنید.»

مدل مانتو تابستانی ۱۴۰۱ جدید


خرید کفش تابستانی کفش قایقی 

چرا کفش قایقی در تابستان استفاده می‌شود: «کفش کلاسیک دریایی که ملوانان از سال ۱۹۳۰ آن را استفاده می‌کردند، اما اکنون این کفش دیگر مختص دلیران دریای آزاد نیست. شیک و رسمی اما نه خیلی رسمی.»

ویژگی‌های اصلی کفش قایقی: به طور معمول این کفش از کرباس (کتان) یا چرم تهیه می‌شود که دورتادورش دوخت دارد. کفش قایقی کفی ضد لغزش دارند و به گونه‌ای طراحی شده که سریع خیس و خشک می‌شوند – ایده‌آل برای عرشه‌ی قایق، یا پارو زنی.

چرا کفش کتانی در تابستان استفاده می‌شود: کفش کتانی سبک‌ترین کفشی است که شما می‌توانید بدون متوسل شدن به صندل داشته باشید. اگر می‌خواهید کفشی خنک داشته باشید و در عین حال جلو (پنجه) بسته باشد، این کفش گزینه‌ای عالی است.

ویژگی‌های اصلی کفش کتانی: کفی ریسمانی یا الیافی و رویه‌ای کتانی(کرباسی). این کفش در انواع رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی است اما اگر از کتان نباشد، و کفی بافته شده نداشته باشد، کفش کتانی نیست.

شیوه‌ی پوشیدن کفش کتانی: «این کفش را همیشه بدون جوراب بپوشید. اگر واقعاً نمی‌توانید پوشیدن جوراب را کنار بگذارید، جوراب نامرئی بپوشید. کفش کتانی کفشی راحت است و با شلوارهای کتانی و پارچه‌ای گشادتر خیلی مناسب به نظر می‌رسد.»

 خرید کفش تابستانی صندل تابستانه

  • برای مشاوره و خرید با مدیر فروش سهند تماس بگیرید : 02191300014

    شماره واتساپ : 09015855580

    پیج اینستاگرام سهند : sahanshoes_co

    خریدی بدون واسطه و مستقیم از تولیدی برند سهند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به کل کشور
تضمین اصالت و کیفیت کالا

فروش عمده و مستقیم از کارخانه

۶ ماه ضمانت