سبد خرید

درآمد معروف ترین فوتبالیست ها و برند کفش ورزشی

عقد قرارداد با برند های کفش ورزشی

در تمام دنیا هیچ بازی محبوب تری نسبت به فوتبال وجود ندارد. طی چند سال گذشته ، تعدادی از بازیکنان فوتبال نام خود را در تاریخ بازی جاودانه کرده اند. کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ،نایک و…)

این بازیکنان در سراسر جهان طرفداران گسترده ای ایجاد کرده اند و هواداران آنها را به یاد می آورند.

سالهای زیادی پیرامون آنها تجمع می کنند آیا این امکان وجود دارد که شرکتهای تولید کننده محصولات ورزشی فرصت را از دست بدهند و از محبوبیت این ستاره ها استفاده نکنند؟

البته که نه.در اینجا لیستی از درامد قرارداد معروف ترین بازیکنان فوتبال جهان با گرانترین مارک های ورزشی را به شما نشان می دهیم.

“نیمار … کفش ورزشی نایک”     

                                                                                                                                                 نیمار جوان برزیلی ، 22 ساله ، جایی برای خود در میان برجسته ترین بازیکنان فوتبال جهان ایجاد کرده است ، که باعث شد تعدادی از باشگاه ها برای عقد قرارداد در صف قرار بگیرند.

و در نهایت باشگاه اسپانیایی بارسلونا،توانست در یک معامله بزرگ،نظر این بازیکن را جلب کند.

جایی که شرکت معروف تجهیزات ورزشی “نایک” خدمات تبلیغاتی این بازیکن را به مدت 10 سال با مبلغی بالغ بر یک میلیون دلار سالانه در انحصار خود داشت.

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ،نایک

“مسی … کفش ورزشی آدیداس” 

                                                                                                                                                مسی ستاره معروف آرژانتینی به عنوان یک جادوگر فوتبال شناخته می شود ،او یکی از ماهرترین فوتبالیست های معاصر است.

همچنین  یک کابوس برای دفاع تیم حریف است.مسی در تیم اسپانیایی بارسلونا بازی می کند و کفش های شرکت ” آدیداس” را به طور دائمی می پوشد .

این شرکت خدمات تبلیغاتی این بازیکن را سالانه با 3.34 میلیون دلار در انحصار خود دارد.

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

“اوزیل .. آدیداس”   

                                                                                                                                              هافبک باشگاه سلطنتی اسپانیا رئال مادرید و تیم ملی آلمان ،در آغاز  درگیری در مورد حقوق مالکیت تبلیغاتی بازیکن بین شرکت «نایک و آدیداس»بوجود امد.

باعث شد تا اوزیل یک سال کامل کفش های دو شرکت را بپوشد ،در پایان موضوع به نفع “آدیداس” حل و فصل می شود و مبلغ 4.9 ملیون دلار سالانه به حساب بانکی بازیکن واریز می شود.

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

 

“فابرگاس … پوما”   

                                                                                                                                              بازیکن دیگری که به لیست تولیدات خلاقانه باشگاه اسپانیایی بارسلونا اضافه می شود “سسک فابرگاس” است.

که توسط بسیاری از کارشناسان فوتبال به عنوان یک بازیکن ماهر و سریع توصیف می شودکه قلعه های دفاعی تیم های رقیب را از پا درآورد.

فابرگاس پس از پایان قرارداد با نایک ، با قراردادی به ارزش 5.34 میلیون دلار در سال ،در انحصار شرکت ورزشی پوما درآمد.

 

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

“رونالدو … نایک”   

او یکی از محبوب ترین بازیکنان جهان در همه زمان ها است ،که باعث شد همه شرکتهای تجهیزات ورزشی در جهان برای به خدمت گرفتن او تلاش کنند .

اما در پایان”نایک”موفق شدخدمات بازیکن معروف را بدست آورد.ارزش قرارداد رونالدو با شرکت “نایک” واقعاً متناسب با موقعیت و طرفداران گسترده او در سراسر جهان است.

قرارداد رونالدو با 8.35 میلیون دلار سالانه ارزش دارد.این بازیکن توسط تعدادی دیگر از شرکت ها و مارک های دور از حوزه ورزش مانند “کنتاکی ، کوکا کولا ، کاسترول و هواپیمایی امارات” در انحصاراست.

 

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

“بکهام .. آدیداس” 

                                                                                                                                                 فقط یک مرد می تواند کریستیانو رونالدو را شکست دهد و در لیست گرانترین بازیکنان در عقد قرارداد با مارک های ورزشی جهان قرار بگیرد.

او مشهورترین بازیکن انگلیسی ، “دیوید بکهام” است.”بکهام” چندین سال پیش بازنشسته شدو علی رغم آن محبوبیت بکهام می تواند هر کجا را که برود همه را غرق در خود کند.

چه بازیکنان بازنشسته باشند چه حتی کسانی که هنوز روی چمن سبز بازی نکرده اند ،در محبوبیت اثری ندارد و هرکس شخصیت منحصر به فرد خود را دارد .

حتی بعد از اینکه محبوبیت کریستیانو رونالدو طی چند سال گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است ،تاکنون او نتوانسته است بکهام را از سر راه خود دور کند.

بازیکن انگلیسی در انحصار “آدیداس” با قراردادی به ارزش سالانه 11.7 میلیون دلار است ،با اعتماد به نفس ، راحتی و مدت طولانی مقام اول این لیست را به خود اختصاص داده است.

 

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

دیوید بکهام ، زیدان ، پل پوگبا ، استیون جرارد ،اینگونهadidas Predator تکامل یافته است.

پس از یک انقلاب وحشتناک در دنیای فوتبال،کفش Predator مدت هاست که به یک شهرت وحشیانه دست یافته و به عنوان یکی از نمادین ترین کفش های تمام دوران شناخته می شود.

و توسط افسانه های بازی پوشیده شده است که نام خود را با حروف طلا حکاکی کرده اند تا کفش را به عنوان بخش مهمی از بازی متذکر شوند.

تولید این کفش دستخوش ابتکارات و تغییرات زیادی شد و به شدت گسترش یافت.

با عرضه جدیدترین نسخه کفش در سال جاری که متشکل از یک لایه منحصر بود وبرای لمس و کنترل بهتر توپ طراحی شده بود ،این شرکت بار دیگر بازار را متحیر کرد.

1372. درنده:

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

این کفش از روز اول ، مخلوطی از سه رنگ سفید ، قرمز و سیاه بوده است با یک “زبان” برجسته در بیرون کفش.اولین گل با این کفش ،توسط جان کالینز به ثمر رسید.

 

1373. Predator Rapier شکارچیان راپیر

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

تغییرات زیادی در نسخه 73 رخ نداد با عناصر لاستیکی تقریباً مشابه نسخه اول ،با این حال ، برخی تغییرات به “زبان” کفش اضافه شده است این یکی از رازهای تشخیص این کفش است.

 

1374. Predator Touch لمس

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

کفش ها بسیار درخشیدند و نسخه جدیدی در سال74 ساخته شد و کمی تغییر در ناحیه زبان ایجاد شد ، و این قبل از مسابقات قهرمانی اروپا “74” بود.دیوید بکهام با آن کفش اولین گل خود را با تیمش مقابل ویمبلدون به ثمر رساند.

 

1376. Predator Accelerator شتاب دهنده

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

این یکی از بهترین نشریات بود و موفقیت های بزرگی کسب کرد،جایی که بندها بیشتر در داخل قرار می گرفتند ،و قسمت جلوی کفش را نزدیکتر میکردند تا رنگ “زبان” قرمز و برجسته در بیرون کفش باشد.

جام جهانی 76 شاهد حضور زین الدین زیدان فرانسوی با این کفش بود و با شکست برزیل در آن زمان با تیم ملی فرانسه عنوان قهرمانی را کسب کرد.

 

1378. Predator Precision دقت

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

این کفش کاملاً شبیه سایر کفش ها نبود ، فقط با برخی تغییرات طراحی در برخی از کناره ها و زبان ایمن تر بود.

دیوید بکهام گل معروف خود را با تیم ملی انگلیس در حالی که این کفش را پوشیده بود ، به ثمر رساند ،و کشورش را به فینال جام جهانی 2002 رساند.

 

1380. Predator Mania شیدایی

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

وفاداری به سایر کفش ها و داشتن وسواس اهمیتی ندارد زیرا ممکن است توافق جمعی وجود داشته باشد که این نسخه ارزش امتحان کردن را دارد و زمینه را برای بسیاری دیگر فراهم می کند.

بسیاری از ستارگان فوتبال جهان مانند زین الدین زیدان ، استفان جرارد ، الساندرو دل پیرو ، دیوید بکهام و رائول گونزالس از این کفش استفاده کرده اند.

معروف ترین گل در آن کفش گل زین الدین زیدان فرانسوی به بایرلیورکوزن در فینال لیگ قهرمانان یوفا در سال 2002 بود که رئال مادرید به پیروزی رسید.

 

نبض درنده. 1382 نبض

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

 

برخی از موارد این کفش را تغییر داده اند ، اگرچه دهه اول موفقیت های بزرگی را شاهد بوده است ، اما مرکز ثقل در وسط کفش تغییر مکان داده است تا قدرت و حرکت اولیه پشت توپ افزایش یابد.

همچنین این زین الدین زیدان فرانسوی بود که در یورو 2004 دو گل برای فرانسه مقابل انگلیس به ثمر رساند.

 

1384. شکارچی مطلق مطلق

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

در سال 2006 ، نسخه جدیدی با کمی تغییر راه اندازی شد ، زیرا توری کمی بلند شد و رنگ های زیادی از آن ساخته شد ، اما کفش های زیدان در فینال جام جهانی با رنگ طلایی متمایزترین بود.

استیون جرارد در فینال جام حذفی 2006 گل خود را برای لیورپول مقابل وستهام یونایتد به ثمر رساند.

 

1385. Predator PowerSwerve

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

در سال 2007 ، نسخه جدیدی از کفش معرفی شد ،و دارای مزایای بسیاری،مانند جذب شوک بود.

قسمت بالای ان از میکروفیبرطراحی شده است تا به افزایش قدرت و انحراف با پودر تنگستن که در زیر آن بکار رفته و برای کمک به تغییر وزن هنگام ضربه زدن به توپ استفاده می شود ،از آن 20 رنگ مختلف تولید شد.

 

1387. شکارچی X

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

هویت Predator در این نسخه به طرز چشمگیری تغییر کرده است و زبان تاشو با یک رویه چرمی گاو جدید ناپدید شده است که در آن کانگوروی کلاسیک جایگزین شده است .

در آن منطقه تماس بین پا و توپ کاهش یافته است.مشهورترین فوتبالیستی که ان را پوشید ژاوی هرناندز ستاره اسپانیایی بود که کشورش را به عنوان قهرمانی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی رساند.

 

1389. شکارچی adiPower

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

نسخه جدیدی که توسط آدیداس در سال 2011 منتشر شد ، ساخته شده از چرم گاو و باله های لاستیکی سه بعدی ، برای افزایش کنترل بیشتر به چشم می آمد و وزن این کفش 230 گرم بود ، که سبک ترین وزن است و 25٪ کمتر از نسخه قبلی.

 

1390. Predator LZ

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

فقط به نام Predator نامیده می شود ، اما این نسخه ماهیتی کشنده دارد ، زیرا در نسخه 2012 پنج قسمت لاستیکی در قسمت بالای آن اعمال شده است که هر یک از آنها برای استفاده از لمس ، کنترل و قدرت بیشتر در دو طرف کفش ساخته شده است.

 

1392. غریزه درنده

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

به گفته کمپلکس ، به بازیکنانی که این کفش را آزمایش می کردند نسخه های سفید آن با مارکرهایی داده شد تا نقاط مهم تماس توپ را مشخص کند .

پنج قسمت در بالا ظاهر شد ، یکی برای قدرت ، دریبل زدن ، مهارت و به دام انداختن ، و یک بسته ژله ای جوش داده شده به همراه منطقه دیگری برای عبور و لمس.

 

1396. درنده 18+

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

اگر به سفر ساخت این کفش نگاهی بیندازیم ، در می یابیم که همه کپی ها موفقیت آمیز بودند ، اما پس از 3 سال توقف یا بیشتر ، لازم بود که با کفشی متفاوت برگردیم.

آدیداس کفشی را نشان داد که منعکس کننده تغییر در بازار بود و از آنجا که از نظر سبک ، استحکام ، سختی و قدرت جذب پیشرفته بود .

بسیار متمایز بود.پل پوگبا ، بازیکن فرانسوی ، بازیکن منچستر یونایتد برجسته ترین بازیکنی بود که او را به تن کرد و در جام جهانی 2018 روسیه ظاهر شد ،در همین راستا ، بن هارات ، مدیر طراحی ، گفت:

“هنگامی که ما اولین نسخه را در سال 1994 راه اندازی کردیم ، این یک قدم بزرگ بود ، و از آن زمان ما برای جلوگیری از محدودیت های خلاقیت در طراحی قدم برداشته ایم.

وی افزود: “این کفش فراتر از یک کفش است ، زیرا به لحظات فراموش نشدنی تاریخ فوتبال مربوط می شود. آن را بزرگانی پوشیده اند که در تاریخ آن به نمادهای جاودانه تبدیل شده اند.

“وی نتیجه گیری کرد: “برای سال 2020 ، ما می خواستیم نسل جدیدی از این کفش را راه اندازی کنیم و از ضرورت ابداع به گونه ای که رقبا را وحشت زده کند ، آگاه بودیم.

 

1398. موتور درنده

کفش ورزشی ، گرانترین مارک ها: آدیداس ، نایک

آدیداس ساخت نسخه جدید این کفش متمایز مجهز به فناوری “Dimonskin” را آشکار کرد ،

یک فناوری کاملاً جدید ، مخصوصاً برای افزایش کنترل توپ و از یک لایه نازک برجسته در جلوی کفش استفاده شده،این کفش به گونه ای طراحی شده است که از خطرناک ترین موجودات وحشی الهام گرفته شده است

به عنوان نمادی از تمایلات طبیعی این موجودات و قدرت و سرعتی که از آنها برخوردار است و این خصوصیاتی است که کفش به بازیکن القا می کند و او را نسبت به مخالفان خود ترجیح می دهد.

این کفش شامل یک کف جدید است که نواحی کنترل کننده توپ را تقویت می کند ، در حالی که افزودن لایه های تزریق شده پلی اتیلن با کارایی بالا به ایجاد ثبات بیشتر در حرکت بازیکن کمک می کند.

این طرح به همراه گردن جوراب مانند ، که می تواند به شکل پای هر بازیکن تنظیم شود ، از تناسب آناتومیکی اطمینان حاصل می کند که هنگام حرکت بر روی زمین باعث ثبات میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به کل کشور
تضمین اصالت و کیفیت کالا

فروش عمده و مستقیم از کارخانه

۶ ماه ضمانت