سبد خرید

بهترین مارک های دمپایی چرمی مردانه

1. دمپایی چرمی اولوكای كوهانا

دمپایی چرمی مردانه فوق العاده قوی توسط OluKai Kohana در ایالت هاوایی امریکا ساخته شده است تا در برابر فشارهای دریایی و قدم زدن در جاده های طبیعی آسفالت نشده در حین سفرهای توریستی مقاومت کند.از ویژگی این دمپایی یا دمپایی چرمی داشتن  وزن سبک و دوام بالا به دلیل کیفیت چرم استفاده شده در ان و مقاومت دوخت بالا، که آن را به عنوان یک واحد منسجم قوی تبدیل کرده.

دمپایی چرمی

2. دمپایی چرمی ریف درافتسمین

این دمپایی ها یا دمپایی های چرمی از برند Reef Draftsmen اعم از پوشیدن با شلوارک ، شلوار جین یا حتی یک دشداشه ی خلیجی، مکمل کاملی برای ظاهر سبک تابستانی  هستندکه کاملاً دور از رسمیت است و راحتی زیادی به پاها می دهد،و همچنین وزن سبک دمپایی به علت وجود آستر ساخته شده از الیاف با کیفیت بالا که در هنگام راه رفتن از کف پا پشتیبانی  می کند.

دمپایی چرمی

3.  دمپایی چرمی باربارا شائوم

این دمپایی یا دمپایی چرمی ، بخاطر ساخت با دست و دقت بالا در دوخت ، از لوکس ترین و محکم ترین انواع دمپایی یا دمپایی چرمی مردانه هستندتا یک عمر توسط باربارا شوم ، که نزدیک به 50 سال است در دنیای ساخت دمپایی یا دمپایی چرمی فعالیت می کند ، دوام بیاورد،و علت تمایز دمپایی بارباراشوم که در امریکا تاسیس شده ،سادگی بسیار خاصی که توسط بندهای چرمی بسیار ظریف ایجاد شده است ، ظاهر  تابستانی زیبا و متمایزی را ایجاد میکند.

دمپایی چرمی

4. دمپایی چرمی بیرکنستاک آریزونا

مطمئناً برند Birkenstocks یکی از مهمترین مارک ها در ساخت دمپایی یا دمپایی چرمی در جهان است ، زیرا دارای طرح ضد آب کلاسیک است در ساخت محصولات Birkenstockمواد با کیفیت بالا  از جمله چرم لوکس ، روکش کفی که از چوب پنبه تقویت شده و سایر مواد که تا حد زیادی راحتی پا را پشتیبانی می کنند در ساخت محصولات Birkenstockبه کار رفته است. اطمینان حاصل کنید که دمپایی بیرکن ستاک همیشه در لیست بهترین مارک های دمپایی یا دمپایی چرمی قرار دارد.

دمپایی چرمی

5. ریف فانتوم

مطمئناً یکی از بهترین مارک های دمپایی چرمی  در ایالات متحده آمریکا است،این برند چالش دشواری را به دلیل وجود همزمان زیبایی و انعطاف پذیری برای مدهای تابستانی ایجاد کرده است.دمپایی های چرمی Reef Phantom مردان را محدود به یک سبک نمیکند و حق انتخاب بیشتری در اختیار است.

دمپایی چرمی

6. برادران بروکس

برند بروکس برادرز موفقیت های بزرگی را در سال 2018 در جهان ساخت دمپایی چرمی مردانه بدست آورد ،پس از پاسخ گسترده به محصولات ظریف آن که با کیفیت بالا ارائه می شود ، به یکی از بهترین مارک ها در ساخت دمپایی چرمی مردانه لوکس تبدیل شد.

7. تامی باهاما

دمپایی چرمی مردانه Tommy Bahama نه تنها به شکلی نواورانه از چرم ممتاز ساخته شده ،بلکه ضمن محافظت کامل از پا ، به دلیل کفی ساخته شده از مواد با کیفیت بالا فشار عمده ای که از بدن بر کف پا وارد میشود را جذب میکند.

 

8. VINCE

دمپایی های چرمی وینس از سادگی و ظاهر لوکس بسیار بالایی برخوردار هستند و طبق معمول دمپایی های چرمی مردانه ارائه شده توسط این مارک فوق العاده ساده و سبک  هستند که همین امر ازادی عمل بیشتری را برای انتخاب لباس های تابستانه مردانه در اختیار قرار داده.

 

9. SAINT LAURENT

وقتی که صحبت از دمپایی چرمی مردانه و بهترین مارک های جهان در میان است ، قطعاً نمی توانیم  برند فرانسوی Saint Laurent را فراموش کنیم،این برند محصولات چرمی طبیعی لوکس را ارائه می دهد که باعث رضایتمندی سلیقه های مختلف، به ویژه گروه های سنی بالاتر شده است.

 

10. BOTTEGA VENETA

یکی از لوکس ترین مارک های دمپایی چرمی مردانه است،این برند مخصوص دوستداران سادگی در عین حال شیک بودن در نظر گرفته شده است که مایلند جلوه های تابستانی خود را با عناصر یکپارچه مد لوکس و ساده تکمیل کنند این دمپایی های چرمی ساخته شده از چرم برجسته سیاه است.

 

محصولات مرتبط

مدل ساسان

مدل مسکو

مدل منچستر

مدل مونیخ

مدل میلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به کل کشور
تضمین اصالت و کیفیت کالا

فروش عمده و مستقیم از کارخانه

۶ ماه ضمانت